Hakkımızda - Okul Öncesi - Anaokulu - Eğitim Seti - Eğitici Oyuncak - Çocuk Gelişimi
Hakkımızda

Çocuklarımızı en doğru yöntemlerle eğitmek ve büyütmek istiyoruz. Çocuk Gelişimi Atölyesi ailesi olarak ebeveyn olarak kazandığımız tecrübeleri çocuk gelişimi ve eğitimi alanındaki bakış açımızla yansıtmaya çalışıyor, çocuğun çevresinin özenle seçilmiş eğitici uyaranlarla donatılmasına yardımcı oluyoruz. Bu amaçla dünyadan ve ülkemizden bir çok eğitici oyuncağı ve eğitim materyalini çocukların gelişim alanlarına göre inceliyor, onaylıyor, ebeveyn ve eğitimcilere sunuyoruz. Çocuk gelişimi, oyuncak, zeka oyunları, eğitim materyalleri, terapi ve ergoterapi ürünleri konusunda Türkiye'nin en önde gelen online alışveriş sitesi olmaktan gurur duyuyoruz. 

Çocuk gelişimi, çocuk eğitimi, aile eğitimi, eğitici oyuncak, akıl oyunları, kitap, kırtasiye, eğitim seti, özel eğitim, okuma yazma, dikkat güçlendirme, çocuk terapisi, disleksi ve eğitici çocuk oyunları konularında uzmanlaşmış bir çocuk gelişim alışveriş sitesi olarak ilk günkü heyecan, merak ve hevesimizi koruyoruz. Bebek kitaplarıeğitici oyuncaklarzeka oyunlarıanaokulu malzemeleriterapi marketi, duyu bütünleme, duyu terapi ürünleri, kırtasiye ve spor ürünleri kategorilerinde güvenilir markaların anaokulu, okul, kreş, eğitim merkezi, etüt merkezi ve etkinlik merkezlerine en ucuz ve uygun fiyatlarla toptan ve perakende olarak sunuyoruz.

Görsel, işitsel, taktil, dokunsal algı, mantık, akıl yürütme, hafıza, dikkat güçlendirme, koordinasyon, denge, hareket gelişimi, motor planlama, ince motor, kaba motor, duyusal bütünleme, fizyoterapi, oral-motor, dil-konuşma becerilerine yönelik ürünleri sizler için araştırıp alışveriş sitemizde sınıflandırarak sunuyoruz.